قوانین و شرایط استفاده از خدمات

شرایط اساسی و اولیه‌ی استفاده کاربران از خدمات

 • موضوع موافقنامه‌ی حاضر، تدوین اصول اولیه از قبیل حقوق، تکالیف و مسئولیت‌ها و همچنین دستورالعمل‌های لازم جهت استفاده کاربر، از خدمات سایت اکسچنینگ ( Exchangeing ) که برای معامله ارز های دیجیتال با نرخ های بروز و لحظه ای ارزهای فعال و موجود می باشد

 • این شرایط برای استفاده از سایت  Exchangeing.net  , Exchangeing.com که از این پس در این موافقتنامه اکسچنجینگ نامیده می شود ، تنظیم گردیده است. همچنین در این موافقتنامه "ما" به منظور تیم اکسچنجینگ در نظر گرفته می‌شود. کاربران و سایت ملزم به انجام تعهدات خود در قالب این موافقتنامه هستند.

 • اکسچنجینگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و از کلیه ی مقررات حاکم بر آن تبعیت می کنند.

 • مفاد موافقنامه که از سوی ما ارائه می‌شود و پس از موافقت کاربر و تایید آن (با ثبت نام به عنوان کاربر) به مورد اجرا گذاشته می‌شود و همچنین در صورت لزوم از سوی ما قوانین و مقررات  قابل اصلاح خواهد بود و مسلما اعمال هر گونه تغییر در این موافقنامه، با ثبت این تغییرات در صفحه قوانین و مقررات سایت به اطلاع کاربر نیز می رسد.


کاربر می پذیرد که:
 1. استفاده از خدمات سایت ( ثبت نام ـ خرید  فروش و...) به این معنی است که کاربر قوانین را کاملاً خوانده ، فهمیده و قبول کرده و در غیر اینصورت، حق استفاده از امکانات سایت را ندارد.

 2. تمامی معاملات انجام گرفته توسط کاربر صحیح تلقی می‌گردد. از این رو صیانت از حساب کاربری، رمز عبور یا سایر اطلاعات برعهده وی بوده و لازم است به صدمات ناشی از انجام تخلفات یا جرایم مالی توجه داشته باشد.

 3. معاملات ارز های دیجیتال باید با آگاهی و بررسی انجام شود و مسئولیت ضرر نا آگاهانه از خرید ارز های دیجیتال به عهده خود کاربر است.

 4. تلاش ما ارائه‌ی خدمات به صورت 24 ساعته  خواهد بود.لیکن در حال حاضر ساعت فعالیت تیم پشتیبانی و سفارشات از ساعت 8 الی 23  بصورات روزانه خواهد بود .

 5. کاربر می پذیرد منبع و مقصد کلیه ی ارزهای دیجیتال و تراکنش های بانکی وی در سایت کاملاً قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند.

 6. کاربر به سن قانونی رسیده است . (۱۸ سال کامل شمسی)

 7. تلاش برای ایجاد حساب از طریق ارائه‌ی اطلاعات شخصی دیگران توسط کاربر از قبیل نام یا آدرس پست الکترونیکی و ... غیر قانونی بوده و مورد پذیریش نمی باشد.

 8. در صورت ورود خسارت به ما که ناشی از فعالیت های غیر قانونی کاربر باشد، می‌توانیم از حق مطالبه‌ی خسارت به موجب قانون استفاده کنیم. لذا لازم است از خدمات در چارچوب قوانین و مقررات استفاده نمایید.

 9. حساب شما تنها باید توسط خود شما مورد استفاده قرار گیرد. در صورت  تغییرات اطلاعات شما پس از ثبت نام  باید بلافاصله اطلاعات جدید را در اطلاعات حساب به روز کرده  و منتظر تایید سایت در اسرع وقت باشید.

 10. در خصوص خسارات ناشی از عدم اصلاح اطلاعات یا صدمه‌ی ناشی از استفاده‌ی غیر مجاز از حساب توسط شخص دیگری که رمز عبور شما را به سرقت برده است، مسئولیتی  نخواهیم داشت.

 11. این حق برای اکسچنجینگ محفوظ است که در هر زمان که بخواهد، مفاد این موافقتنامه را تغییر دهد این تغییرات در صفحه قوانین و مقررات سایت به اطلاع کاربر نیز می رشد.

 12. اکسچنجینگ هیچ گونه مسئولیتی راجع به تاخیر یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص یا مشکل یا تعمیرات سیستم ارز دیجیتال یا بانک پذیرنده ندارد.

 13. مسئولیت استفاده ی هر کاربر از نام کاربری و رمز عبور وی فقط و فقط به عهده ی کاربر خواهد بود. همچنین مسئولیت کلیه ی تراکنش های انجام شده از حساب کاربری وی نیز به عهده ی خود او می باشد

 14. برای استفاده از خدمات سایت به یک حساب نیاز است و کاربر موظف به استفاده از حساب ایجاد شده از طریق وارد کردن اطلاعات صحیح می باشد . کاربر در این امر نباید از اطلاعات دیگران استفاده کرده یا قوانین و مقررات مربوطه را نقض نماید


مواردی که در این موافقنامه نمی‌باشد، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و یا تابع قوانین و مقررات اعلامی از سوی ما خواهد بود.

خرید و فروش ارزهای دیجیتال

اکسچنجینگ استارت آپ تبادل و پرداخت آنلاین ارزهای دیجیتال می باشد که هدف آن کارآفرینی و کسب درآمد خارجی در قالب پول های الکترونیکی و ارزهای دیجیتال از خارج کشور به داخل کشور  می باشد .

دسترسی سریع

انتقادات و پیشنهادات

امنیت

Image

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اکسچنجینگ می باشد