تاریخچه

ادمین اکسچنجینگ جزو اولین نفرات علاقه مند به ارزهای دیجیتال من الجمله بیت کوین در ایران می باشند ، که فعالیت خود را در زمینه کریپتوکارنسی از سال 1394 و از بیت کوین 180 دلاری آغاز نموده اند.
 لذا این مجموعه با مدیریت فردی آگاه و مسلط به استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در کریپتو کارنسی با بکارگيری توانمندي ها و تجارب خود و افراد آگاه در این زمینه ( متخصصین حوزه آی تی و فناوری اطلاعات ، مشاورین مالی و پولی ) ، در بستر شبکه های اجتمامی اقدام به فعالیت نموده و در این راه نیز موفق به کسب رضایتمندی بیش از 500 کاربر فعال و چندین هزار تراکنش موفق در این حوزه شده است .

چشم انداز

مجموعه اکسچنجینگ در نظر دارد با به کارگيری توانمندي ها و تجارب خود، در توسعه پايدار شیوه های تبادل و پرداخت با استفاده از ارزهای دیجیتال نقش آفريني نموده و با تکيه بر مديريت نوين و بهره مندی از دانش روز اطمينان خاطر برای کاربران و متقاضیان استفاده از این روش پرداخت را فراهم آورد .

اين مجموعه با سابقه طولاني فعاليت در حوزه رمز ارزها در نظر دارد براساس برنامه ریزی استراتژیک خود طی دهه آتی جزو استارت آپ های برتر تبادل و پرداخت ارزهای دیجیتال قرار گیرد.

Image

امنیت

اولین هدف تیم اکسچنجینگ ، ایجاد بستری امن برای انجام سفارشات خرید و فروش کاربران می‌باشد. این مهم را برای شما کاربران عزیز در ذیل این بخش به صورت تیتر وار عرض می نمائیم .

اکسچنجینگ برای امنیت و رمزنگاری اطلاعات کاربران در زمان تبادل اطلاعات از پُروتُکل SSL استفاده می نماید
تمامی اطلاعات و داده ها بر روی سرور حرفه ای ذخیره می‌گردند.
اطلاعات مهم و هویتی کاربران پس از تایید هویت ، به صورت آفلاین ذخیره می گردند ( عکس ها ، شماره حساب های بانکی و ... )
0
تعداد کاربران
0
تعداد سفارش موفق
0
تعداد ارزهای فعال
0
رضایتمندی
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4

خرید و فروش ارزهای دیجیتال

اکسچنجینگ استارت آپ تبادل و پرداخت آنلاین ارزهای دیجیتال می باشد که هدف آن کارآفرینی و کسب درآمد خارجی در قالب پول های الکترونیکی و ارزهای دیجیتال از خارج کشور به داخل کشور  می باشد .

دسترسی سریع

انتقادات و پیشنهادات

امنیت

Image

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اکسچنجینگ می باشد